DELFÍNI

Třídní učitelka: Adéla Hůrková
Učitelka: Michaela Perglová Marková
Provozní personál: Jana Andělová


Vítáme vás ve třídě Delfínků. Naši třídu navštěvuje 18 dětiček, z toho 8 kluků a 12 holčiček. Jsme věkově smíšená třída od 2,5 let do 6 let. Je to fajn, starší pomáhají mladším a mladší se od nich spoustu věcí naučí. 

Rádi využíváme každou volnou chvilku a proto chodíme ven za každého počasí, déšť ani vítr nám nevadí. Nejraději chodíme na louku, do lesa, do Dražovky, na cyklostezku a do města, kde pozorujeme změny způsobené střídáním ročních období.
Září bylo věnováno adaptaci, poznávali jsme nové kamarády, paní učitelky a prostředí celé školky. Hravou formou jsme se učili pravidla třídy, aby nám to tu dobře fungovalo. 

Ve třídě máme různé vzdělávací a hrací koutky - kostky, dílna, ateliér, písmena, knihovna, čísla, relaxační koutek, hudební koutek, jídelna, ložnice. Každý si může vybrat co se mu líbí a co ho zajímá. S předškoláky se hravou formou seznamujeme s angličtinkou. 

Pokud nám to současná situace dovolí, chtěli bychom navštěvovat divadla, knihovnu, tělocvičnu, bazén. Také chceme podnikat různá dobrodružství, třeba noční přespávání ve školce, nebo občas vyrazit na nějaký větší výlet.

Fotogalerie