DELFÍNI

Třídní učitelka: Adéla Hůrková
Učitelka: Michaela Marková
Asistentka pedagoga: Markéta Šlosarová
Provozní personál: Jana Andělová


Vítáme vás ve třídě Delfínků. Naší třídu navštěvuje 18 dětiček z toho 8 kluků a 10 holčiček. Jsme věkově smíšená třída od 2,5 let do 6 let. Je to fajn, starší pomáhají mladším a mladší se od nich spoustu věcí naučí. 

Rádi využíváme každou volnou chvilku, a proto chodíme ven za každého počasí, déšť ani vítr nám nevadí. Nejraději chodíme na louku, do lesa, do Dražovky, na cyklostezku, a do města, kde pozorujeme změny způsobené střídáním ročních období.
Září bylo věnováno adaptaci, poznávali jsme nové kamarády, paní učitelky a prostředí celé školky. Hravou formou jsme se učili pravidla třídy, aby nám to tu dobře fungovalo. 

Ve třídě máme různé vzdělávací a hrací koutky - kostky, dílna, atelier, písmena, knihovna, čísla, relaxační koutek, hudební koutek, jídelna, ložnice. Každý si může vybrat co se mu líbí a co ho zajímá. S předškoláky se hravou formou seznamujeme s angličtinkou. 

Pokud nám to současná situace dovolí, chtěli bychom navštěvovat divadla, knihovnu, tělocvičnu, bazén. Také chceme podnikat různá dobrodružství, jako třeba noční přespávání ve školce a občas třeba vyrazit na nějaký větší výlet

Fotogalerie 2019/2020