MOTÝLCI

Třídní učitelka: Ing. Pavla Cimermanová
Učitelka: Bc. Michaela Sojka

Asistentka pedagoga: Mgr. Soňa Paleta

Provozní personál: Štěpánka Hausnerová

Kapacita třídy: 15 dětí

Věk dětí: 3-6 let

Vítejte ve třídě Motýlků!

Budovu naší školky naleznete ve vile v Jiráskově ulici nedaleko centra města. V ní se nachází 2 třídy rodinného typu. V té naší jsou nejmladším dětem 3 roky a nejstarším klukům již bylo 6. To jistě napoví, že do naší třídy chodí většina předškoláků, kteří se již pilně připravují na to, až za rok usednou do školních lavic. Jsme veselí, hraví, zvídaví a jako všechny děti máme moc rády pohyb. S paní učitelkou Pavlou a Soňou rádi ke hrám a pozorování přírody využíváme nedaleký lesopark Dražovka, zámecký park a naši školkovou zahradu. V průběhu roku tam také sledujeme proměny přírody vlivem střídání ročních období.

Je nám blízký respektující přístup, společně tvoříme pravidla třídy a učíme se mezi sebou zdravě komunikovat. Inspirujeme se programem Začít spolu, a proto rádi pracujeme v centrech aktivit, kde máme možnost se učit a objevovat nové na základě vlastní zkušenosti nebo od sebe navzájem.

Moc se těšíme na to, co nám tento školní rok přinese. Doufáme, že zažijeme plno báječných chvil strávených s kamarády ve školce i na výletech do přírody či za kulturou nebo na školkových slavnostech společně s rodiči a sourozenci.

Fotogalerie 2023/2024