MOTÝLCI

Třídní učitelka: Ing. Pavla Cimermanová
Učitelka: Mgr. Soňa Paleta

Provozní personál: Štěpánka Hausnerová

Počet dětí: 15

Věk dětí: 5-6 let

Motýlci

Budovu naší školky naleznete ve vile v Jiráskově ulici nedaleko centra města. V ní se nachází 2 třídy rodinného typu. Tu naši navštěvuje celkem 15 dětí, a to 6 holek a 9 kluků. Nejmladší z nás bude brzy 5 a nejstarší zanedlouho oslaví 6. narozeniny. Náš věk jistě napoví, že do naší třídy chodí 9 předškoláků, kteří se již pilně připravují na to, až za rok usednou do školních lavic. Jsme veselí, hraví, zvídaví a jako všechny děti máme moc rádi pohyb. S paní učitelkou Pavlou a Soňou rádi ke hrám a pozorování přírody využíváme nedaleký lesopark Dražovka, zámecký park a naši školkovou zahradu. V průběhu roku tam také sledujeme proměny přírody vlivem střídání ročních období.

Je nám blízký respektující přístup, společně tvoříme pravidla třídy a učíme se mezi sebou zdravě komunikovat. Inspirujeme se programem Začít spolu, a proto rádi pracujeme v centrech aktivit, kde máme možnost se učit a objevovat nové na základě vlastní zkušenosti nebo od sebe navzájem.

Moc se těšíme na to, co nám tento školní rok přinese. Doufáme, že zažijeme plno báječných chvil strávených s kamarády ve školce i na výletech do přírody či za kulturou nebo na školkových slavnostech společně s rodiči a sourozenci.

Fotogalerie 2022/2023