VEVERKY

Třídní učitelka: Lenka Šarochová
Učitelka:  Lucie Míková
Asistentka pedagoga:
Provozní personál: Petra Svobodová, Eva Sklenářová
Kapacita třídy: 24
Věk dětí: 2,5 - 5 let

Vítáme vás ve třídě Veverek. Naše třída je věkově smíšená a jsou zde děti ve věku od 2,5 do 5 let. Největší výhodou je fakt, že starší pomáhají mladším a mladší se od nich učí nápodobou.

Na začátku roku se věnujeme adaptaci dětí na nové prostředí. Až si děti zvyknou, začneme podnikat výlety, navštěvovat knihovnu, účastnit se divadelních představení a podobně. V teplejších měsících nás čekají výlety na celé dopoledne nebo i celodenní, jako jsou návštěvy zookoutků, Čechovy stodoly v Bukové u Příbramě a různé další akce.

V naší třídě jsme jeden tým, který si navzájem pomáhá. V interiéru rádi tvoříme, cvičíme, zpíváme, děláme pokusy. Moc rádi jsme ale také venku, snažíme se na čerstvém vzduchu trávit co nejvíce času. Vydáváme se do lesoparku Dražovka, kde je spousta míst ke hraní a objevování. Také chodíme do Panské zahrady na hřiště, na procházky do města či po okolí mateřské školy. Veškeré aktivity se v případě pěkného počasí snažíme přesouvat ven. Rádi poznáváme přírodu a učíme se o ni pečovat.

Přijďte se na nás podívat.

Těšíme se na vás!

Lenka a Lucka

Fotogalerie 2023/2024