NOVINKY

Dnes 22.6. proběhl v naší školce cvičný požární poplach. Akce byla utajena, dopředu o ní nikdo neměl tušení. Evakuace školky proběhla v rychlosti a přesně podle evakuačních plánů, nikdo se nedostal do předpokládaného ohrožení. Děti i pedagogové akci zvládli na jedničku.

Milí rodiče dětí, které od září nastoupí k nám do školky, ve druhé polovině srpna dostanete podrobnější informace k zahájení školního roku. Dozvíte se, do které třídy bude vaše zlatíčko chodit a zkontaktuje vás vaše třídní učitelka. Počítejte s tím, že v posledním srpnovém týdnu ve vaší třídě proběhne odpolední setkání rodičů a dopolední adaptační...

Zveme budoucí i minulé školkáčky a všechny, kdo se rádi podívají do naší mateřské školy, na Den otevřených dveří dne 26.6. od 8 do 10 hodin. Navštívit můžete naše prostory ve Větrné i v Jiráskově ulici. Těšíme se na vás!

Ve čtvrtek 20.4. od 15:30 hod. proběhne v naší MŠ Větrná 869 tradiční oslava Dne Země, na kterou zveme všechny děti a jejich rodiče. Na zahradě školky pro ně budou opět připravena stanoviště se zajímavými aktivitami a soutěžemi, v programu bude i ukázka hasičské techniky a práce psovodů. Těšíme se na vás! V příloze najdete letáček k akci....

Vyzýváme rodiče, aby neparkovali na žlutě vyznačeném prostoru před školní kuchyní. Brání tím dodavatelům v přivážení potravin do školky, odvozu jídla do pobočky v Jiráskově ulici, vozidlům prádelny a pod. V nezbytném případě budeme nuceni situaci řešit s policií. Děkujeme za pochopení.

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro příští školní rok proběhne dne 4.5. 2023 v prostorách MŠ, Větrná 869. Kritéria pro přijetí najdete na tomto webu v sekci Zápis na školní rok 2023/2024. Podrobnější informace k zápisu zveřejníme v průběhu března.