NOVINKY

Ve středu 9. 9. od 16:00 se koná informativní schůzka na téma Školní stravování. Změna: Místo setkání - zahrada MŠ, Větrná 869.
Účást - vždy 1 zákonný zástupce. Doporučujeme roušky, rozestupy.

Vážení rodiče, níže uvádíme opatření v rámci koronaviru. Body, které se Vás bezprostředně týkají, prosíme, dodržujte. Děkujeme!

Vážení rodiče, v příloze naleznete rozřazení dětí do tříd. Rodiče nových dětí budou kontaktováni třídní učitelkou do 21. 8. 2020 SMS zprávou s dalšími informacemi (třídní schůzky a možnosti návštěvy školky v následujícím týdnu).
Pozn. Děti ze současných Králíčků jsou zařazeny do třídy Krtků.

ŠKOLKA JE ZAVŘENA OD 20.7. DO 7.8. Měřit teplota dětí při vstupu do školky se už nebude, ale roušky rodiče uvnitř budovy neodloží! Přečtěte si pravidla prázdninového provozu v naší školce.

Vážení rodiče, stále se setkáváme s tím, že do tříd chodí děti s teplotou nebo s vysoce infekčními nemocemi. Už jsme pár dětí vrátili domů anebo ráno nepřijali. Žádáme vás, abyste byli ohleduplní ke svému okolí, ke kamarádům vašich dětí, k učitelkám a personálu a neposílali nachlazené či dokonce nemocné děti do školky. Ohrožujete tím provoz školky!...

Třídní schůzky bez přítomnosti dětí a návštěvy školky pro rodiče s dětmi se budou konat koncem srpna (24. - 27.8.), rodiče budou informováni sms zprávou od třídní učitelky po zveřejnění třídních seznamů, tj. okolo 15.8. 2020. Třídy, které nemají nováčky, budou mít třídní schůzky během měsíce září.

Vážení rodiče, dnešním dnem končí náš projekt Školka na doma, který vznikl za korony. Doufáme, že vám pomohl a inspiroval, když jste byli s dětmi doma. Děkujeme naším paním učitelkám a panu učiteli za zasílání tipů a přejeme vám všem krásné prázdniny a školákům hodně úspěchů ve škole.
Soňa Paleta & Helena Nesnídalová
autorky projektu

ŠKOLKA JE ZAVŘENA OD 20.7. DO 7.8. Měřit teplota dětí při vstupu do školky se už nebude, ale roušky rodiče uvnitř budovy neodloží! Přečtěte si pravidla prázdninového provozu v naší školce.