NOVINKY

Přijmeme pro školní rok 2022/23 kvalifikovanou učitelku nebo učitele MŠ. Uvítáme spolehlivého a kreativního pedagoga s chutí dále se rozvíjet. V případě zájmu se obracejte na ředitelku MŠ, kontakt najdete ZDE.


Městská mateřská škola Hořovice nabízí pracovní pozici školního asistenta/asistentky na období červen - srpen letošního roku (mimo období přerušení provozu MŠ, tj. 18.7. - 5.8. 2022), případně i pro školní rok 2022/23. Úvazek 1,0 (nebo dle dohody), plat 20 000,- Kč. Preferujeme spolehlivost a hezký vztah k dětem. V případě zájmu prosím kontaktujte...

Pokud je dítě po kontaktu s pozitivní osobou odesláno do 5ti denní karantény, může z rozhodnutí rodiče absolvovat PCR test, ale i když je negativní, karanténa se mu tím nemůže zkrátit. OČR v případě karantény vystavuje KHS nebo pediatr. Při návratu do školky se dítě nemusí prokazovat PCR testem, ale musí být bezpříznakové.

Informujeme rodiče, že tento týden je třída Veverek uzavřená z důvodu karantény, po tu dobu bude svodná třída pouze v Králíčkách. Zvonek do Králíčků najdete na jejich bočním vchodu (zadní branka z ulice U školky), u hlavního vchodu není. Děkujeme za pochopení.

Potvrzení o výdajích za školné pro daňové účely mají rodiče k dispozici na svých třídách. Ti, kteří naši školku již nenavštěvují, si je mohou vyzvednout v úředních hodinách u paní účetní Jany Andělové.

Vážení rodiče, přejeme Vám i Vašim dětem hezké a klidné svátky vánoční. Zároveň děkujeme všem, kteří jste mohli přispět dětem na dárky pod školkový stromeček. Školka objednává didaktické hry a hračky dle hospodářského rozpočtu, který je znám až koncem prosince. Proto zpravidla pod stromeček tyto věci dětem dát nestihneme. V příloze pod tímto textem...

Městská mateřská škola Hořovice přijme do kolektivu školní jídelny vyučenou kuchařku. Pro bližší informace či přihlášení prosím kontaktujte vedoucí školní jídelny Renátu Kořínkovou na telefon 734 159 443 nebo emailem jidelna@mmshorovice.cz.

Vážení rodiče, k dnešnímu dni není žádné třídě v MŠ Hořovice nařízena karanténa. Pokud jste se přesto rozhodli i nadále v této těžké době omlouvat svého předškoláka ze vzdělávání a jeho absence přesáhla již 50% docházky, přijměte od svých pedagogů úkoly na doma. Důležitá je i zpětná vazba s odevzdáním zadaných úkolů. Můžete také požádat o návod na...