NOVINKY

MŠMT informuje o ochranném opatření vydaném MZ a týkajícím se návratu žáků ze zahraničí před nástupem do škol. Pokud plánujete dovolenou v zahraničí, přečtěte si tato opatření v přiloženém souboru.

Zde se dozvíte, do jaké třídy bude vaše dítě o prázdninách chodit a které paní učitelky/učitel tam s ním bude. Také otevírací dobu školky a které vchody se kdy budou odemykat.

Přijmeme na výpomoc kvalifikovanou učitelku, a to v době letních prázdnin. Pracovní poměr dle dohody. Pro podrobnější informace prosím kontaktujte ředitelku školky, kontakt najdete zde.

Dnes jsme obdrželi upozornění Krajského úřadu Středočeského Kraje, že nás bude opět ve věci opakující se hrozby útoku na nespecifikované školské zařízení kontaktovat Policie ČR. MŠ postupuje dle jejích pokynů.

Dnes v 9.30 hod. jsme obdrželi Policie ČR informaci ve věci šíření internetových výhružek. Celé znění zprávy najdete v příloze. MMŠ Hořovice se bude řídit pokyny Policie ČR. Rodiče prosíme o zvýšenou opatrnost při předávání dětí. Zvoňte a nepouštějte se navzájem do hlavních dveří, aby měli učitelé přehled o tom, kdo do budovy vstupuje.

Vážení rodiče, prosíme vás o vyplnění dotazníku, který dostanete od učitelky ve Vaší třídě nebo si ho stáhnete zde pod textem. Dotazník je důležitou zpětnou vazbou k naší činnosti, proto Vás prosíme, vyplňte ho podle Vašeho nejlepšího uvážení. Umožníte nám tím zlepšit naši práci.

Nabízíme v našem týmu místo spolehlivé a kreativní předškolní učitelce nebo učiteli se specializací speciální pedagogika. Vítán je ten, kdo nemá rád stereotypní práci. Nástup 25.8. 2021.

Vážení rodiče, děkujeme vám za spolupráci při zvládnutí změn provozu dne 7.5.2021. Škola tento den postupovala v souladu s pokyny Policie ČR, kterými bylo: