NOVINKY

Vzhledem k narůstající ceně potravin a naší snaze nezvedat do konce roku 2021 výši platby za stravné jsme bohužel nuceni mírně upravit množství a sortiment některých potravin. Tato změna se neodrazí na kvalitě stravy, kterou děti ve školce dostávají.

Vzhledem ke zvýšeným hygienickým požadavkům již nebudou rodiče dostávat lůžkoviny domů na vyprání, tyto budou nově odváženy do prádelny (pouze u těch, kdo po obědě spí). Podrobnosti a cenu najdete v příloze.

V přiloženém souboru najdete informaci o tom, v jakých časech jsou v provozu svodné třídy.

Milí rodiče, přečtete si pozorně následující body, které vycházejí z Manuálu pro školy ve školním roce 2021/22 vzhledem ke covid-19, vydaném MŠMT dne 17.8. 2021, a které se týkají MŠ. Manuál vychází z doporučení Ministerstva zdravotnictví.

MŠMT informuje o ochranném opatření vydaném MZ a týkajícím se návratu žáků ze zahraničí před nástupem do škol. Pokud plánujete dovolenou v zahraničí, přečtěte si tato opatření v přiloženém souboru.

Zde se dozvíte, do jaké třídy bude vaše dítě o prázdninách chodit a které paní učitelky/učitel tam s ním bude. Také otevírací dobu školky a které vchody se kdy budou odemykat.

Přijmeme na výpomoc kvalifikovanou učitelku, a to v době letních prázdnin. Pracovní poměr dle dohody. Pro podrobnější informace prosím kontaktujte ředitelku školky, kontakt najdete zde.