NOVINKY

Prosíme rodiče, aby se na prázdninový provoz připravili podle pokynů uvedených v přiložených souborech. Letní provoz bude pouze na Větrné, Jiráskova bude po celé prázdniny uzavřena. Do které třídy budou děti spojeny, se dozvíte od vašich paní učitelek. Přejeme všem pohodové prázdniny!

Městská mateřská škola Hořovice přijme do kolektivu školní jídelny samostatnou kuchařku/kuchaře. Pro bližší informace či přihlášení prosím kontaktujte vedoucí školní jídelny Renátu Kořínkovou na telefonu 734 159 443 nebo emailem jidelna@mmshorovice.cz.

Den otevřených dveří v MMŠ Hořovice proběhne 23.6.2022 od 8:00 do 10:00 hod. Vítáni jsou především budoucí "školkožáčkové" a jejich rodiče. Budete moci nahlédnout na průběh dopoledního programu jednotlivých tříd. V budově je třeba se přezouvat, prosíme nezapomeňte vzít s sebou přezutí pro vaše zlatíčka i pro dospělé (na místě budou k dispozici...

Vážení rodiče, žádáme Vás, i s ohledem na děti, které mají různá dietní omezení, abyste nenosili do MŠ dětem sladkosti. Naše stravování obsahuje dostatek cukru. Všechny suroviny a pokrmy mají certifikát zdravotní nezávadnosti, což například u domácích výrobků nemůžeme zaručit.

Přijmeme pro školní rok 2022/23 kvalifikovanou učitelku nebo učitele MŠ. Uvítáme spolehlivého a kreativního pedagoga s chutí dále se rozvíjet. V případě zájmu se obracejte na ředitelku MŠ, kontakt najdete ZDE.


Městská mateřská škola Hořovice nabízí pracovní pozici školního asistenta/asistentky na období červen - srpen letošního roku (mimo období přerušení provozu MŠ, tj. 18.7. - 5.8. 2022), případně i pro školní rok 2022/23. Úvazek 1,0 (nebo dle dohody), plat 20 000,- Kč. Preferujeme spolehlivost a hezký vztah k dětem. V případě zájmu prosím kontaktujte...