NOVINKY

ŠKOLKA JE ZAVŘENA OD 20.7. DO 7.8. Měřit teplota dětí při vstupu do školky se už nebude, ale roušky rodiče uvnitř budovy neodloží! Přečtěte si pravidla prázdninového provozu v naší školce.

Vážení rodiče, stále se setkáváme s tím, že do tříd chodí děti s teplotou nebo s vysoce infekčními nemocemi. Už jsme pár dětí vrátili domů anebo ráno nepřijali. Žádáme vás, abyste byli ohleduplní ke svému okolí, ke kamarádům vašich dětí, k učitelkám a personálu a neposílali nachlazené či dokonce nemocné děti do školky. Ohrožujete tím provoz školky!...

Třídní schůzky bez přítomnosti dětí a návštěvy školky pro rodiče s dětmi se budou konat koncem srpna (24. - 27.8.), rodiče budou informováni sms zprávou od třídní učitelky po zveřejnění třídních seznamů, tj. okolo 15.8. 2020. Třídy, které nemají nováčky, budou mít třídní schůzky během měsíce září.

Vážení rodiče, dnešním dnem končí náš projekt Školka na doma, který vznikl za korony. Doufáme, že vám pomohl a inspiroval, když jste byli s dětmi doma. Děkujeme naším paním učitelkám a panu učiteli za zasílání tipů a přejeme vám všem krásné prázdniny a školákům hodně úspěchů ve škole.
Soňa Paleta & Helena Nesnídalová
autorky projektu

ŠKOLKA JE ZAVŘENA OD 20.7. DO 7.8. Měřit teplota dětí při vstupu do školky se už nebude, ale roušky rodiče uvnitř budovy neodloží! Přečtěte si pravidla prázdninového provozu v naší školce.

Nabízíme odkaz na vskutku podnětný rozhovor na DVTV o čtenářské gramotnosti dětí. Pomozte svým dětem vypěstovat lásku k českému jazyku a ke čtení knížek.

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Do třetice posílá aktivity paní učitelka Iva Abrhámová z Myšek. Tentokrát vedou ke zdokonalení dovedností v oblasti jemné a hrubé motoriky.

Předškoláci z Motýlků a Kuřátek měli ve středu rozlučkový den. Ráno proběhlo slavnostní šerpování a předávání knížek. Pak se děti převlékly do sportovního a společně s ostatními řádily na zahradě. Nechyběly bublifuky, balónky a stříkací pistole.

Přijela pouť

22.06.2020

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Paní učitelka Iva Abrhámová z Myšek nabízí opět řadu aktivit, které posilují přirozené poznávací city jako zvídavost, zájem či radost z objevování

MMŠ Hořovice převzala info, že na několika místech v okolí školky se během června nalezly injekční stříkačky. Doporučujeme / žádáme rodiče, aby v podobných případech věc oznámili policii a děti poučili, že nesmí na tyto věci sahat, nýbrž zavolat dospělého.