NOVINKY

Vážení rodiče, děkujeme vám za spolupráci při zvládnutí změn provozu dne 7.5.2021. Škola tento den postupovala v souladu s pokyny Policie ČR, kterými bylo:

Vážení rodiče, celorepublikově je hlášen na zítřek 7.5. 2021 útok na materškou školu. Jedná se pravděpodobně o poplašnou zprávu. Přesto Vás vyzýváme k opatrnosti. Kdybyste si všimli zvláštního předmětu (batohu, balíčku atd.), oznamte to učitelce ve třídě.

Od pondělí 3.5. mohou opět do školky chodit všechny děti. Provoz bude probíhat stejně jako před uzavřením, tedy podle následujících pravidel:

V přiložených dokumentech se dozvíte výši školného MMŠ Hořovice pro školní rok 2021/22 a potvrzení o zrušení školného za měsíc březen 2021 (přerušení provozu škoky z důvodu vládního nařízení).

Informace pro rodiče dětí nastupujících 12. 4. 2021 najdete v přiloženém souboru. Dozvíte se tam vše o provozu tříd, o testování a o organizačních a hygienických opatřeních.

Nabízíme místo v týmu pedagogů kreativní a spolehlivé učitelce nebo učiteli. Vítán je ten, kdo nemá rád stereotypní práci. Nástup 25.8. 2021. Bližší informace podá ředitelka MMŠ, kontakt najdete zde.

V sobotu 27.3. od 9:00 do 12:00 jsou všichni zváni na akci Ukliďme Dražovku, která je součástí celorepublikové aktivity s názvem Ukliďme Česko. Podrobnosti a kontaktní údaje pro přihlášení se dozvíte v přiloženém souboru, v dalším pak obecná pravidla akce. Těšíme se na vás!

Školka na doma je stránka našeho webu, na které najdete inspiraci, nápady, aktivity a tipy jak zabavit doma vaše zlatíčka (nejen) po dobu lockdownu. Příspěvky průběžně přidávají pedagogové z naší školky. Stránku najdete v menu úplně dole.