NOVINKY

Zápis do naší MŠ se bude konat 2. 5. 2024. Kritéria pro přijetí jsou trvalé bydliště v Hořovicích a věk dítěte. Dokumenty ke stažení a podrobné informace budou k dispozici na tomto webu během měsíce února.

Potvrzení pro daňové účely o úhradě školného bude MMŠ Hořovice vydávat od 15.2.2024. Povrzení zákonným zástupcům dětí vydají třídní učitelky jednotlivých tříd.

Vážení rodiče, naše školka se přidává ke stávce vyhlášené na pondělí 27.11. Nebojujeme tím za sebe, ale za naše děti a za udržení kvality vzdělávání. Pod tímto textem najdete informaci rodičům, dopis Českomoravského odborového svazu rodičům a tabulku mezd nepedagogických pracovníků ve školství. Děkujeme vám předem za pochopení a za podporu. Kontakt...

Dnes 22.6. proběhl v naší školce cvičný požární poplach. Akce byla utajena, dopředu o ní nikdo neměl tušení. Evakuace školky proběhla v rychlosti a přesně podle evakuačních plánů, nikdo se nedostal do předpokládaného ohrožení. Děti i pedagogové akci zvládli na jedničku.

Milí rodiče dětí, které od září nastoupí k nám do školky, ve druhé polovině srpna dostanete podrobnější informace k zahájení školního roku. Dozvíte se, do které třídy bude vaše zlatíčko chodit a zkontaktuje vás vaše třídní učitelka. Počítejte s tím, že v posledním srpnovém týdnu ve vaší třídě proběhne odpolední setkání rodičů a dopolední adaptační...

Zveme budoucí i minulé školkáčky a všechny, kdo se rádi podívají do naší mateřské školy, na Den otevřených dveří dne 26.6. od 8 do 10 hodin. Navštívit můžete naše prostory ve Větrné i v Jiráskově ulici. Těšíme se na vás!