MYŠKY

Třídní učitelka: Ivana Abrhámová
Učitelka: Bc. Ivana Bauerová, DiS, MBA

Asistentka pedagoga: Jana Brnušáková
Provozní personál: Jana Jelínková

Kapacita třídy: 22

Věk dětí: 3-4 roky


VÍTÁME VÁS VE TŘÍDĚ MYŠEK!

Děvčata a chlapci z Myšek spolu s třídní učitelkou Ivanou Abrhámovou, paní učitelkou Eliškou Kadlec a paní asistentkou Janou Brnušákovou se těší na nový školní rok 2023-2024.
Děti se do školky moc těšily. Na kamarády a kamarádky, na paní učitelky.

K 1. září nastoupilo všech 22 dětí. Mezi kamarády máme dva nové chlapce cizí národnosti. Adaptace proběhla bez problému, kolektiv je moc pěkně přijal a va třídě panovala příjemná atmosféra a pohoda.

S kolegyněmi se i nadále snažíme vytvářet podnětné a příjemné prostředí. Nabízet atraktivní činnosti a uspokojovat všechny potřeby dětí.
Děti se během roku zdokonalily po fyzické i psychické stránce. Naším cílem pro tento rok bude zafixovat si pravidla na třídě. Zařazovat budeme i pravidelné delší vycházky do přírody.
Dále navštěvovat akce v rámci města, zařazovat divadelní představení a výlety mimo MŠ.

Ve spolupráci s rodiči bychom rády uspořádaly dětské "dýňování" nebo adventní akce v předvánočním období.Věříme, že tento školní rok proběhne v klidu a bude pohodový. Že vše proběhne v naprosté spokojenosti rodičů, dětí i nás. Že se děti do školky s radostí budou vracet, abychom společně zažívali mnohá dobrodružství.
Hodně zdraví a pohody Vám všem přejí MYŠKY.

Fotogalerie 2023 - 2024