NOVINKY

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Paní učitelka Vendula Kaháčková z Medvíďat připomína jednu z nejatraktivnějších aktivit na doma.

Vážení rodiče, níže Vám předkládáme výsledky správního řízení - zápisu do MMŠ Hořovice pro školní rok 2020/2021.
Rozhodnutí o přijetí si můžete vyzvednout příležitostně se zahájením nového školního roku nebo ve čtvrtek 11. 6. 2020 od 14 do 16.30 hodin či v pondělí dne 15. 6. 2020 od 14 do 16 hodin v ředitelně MŠ Větrná 869, Hořovice.

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Učitelé z Krtečků Mgr. Karolína Culková a Bc. Matouš Vokoun posílají tip na YouTube kanál.

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Paní učitelka Mgr. Mirka Kadlecová posílá návod, jak si složit žábu.

Tyhle tři hmyzí hotely darovali do Jiráskovky žáci 9. A z 2. ZŠ Hořovice. Poděkování patří i tatínkovi Kuby z Kuřátek, panu Balašovi, který opravil pískoviště.

Just Relax!

29.05.2020

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Paní učitelky Soňa Paleta a Hanka Krýlová z Kuřátek nabízejí pětici relaxačních mindfulness (= všímavost, prožívání přítomného okamžiku) aktivit pro předškoláky.

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Paní učitelka Kristýna Eschnerová z Lvíčat poslala celý soubor aktivit na téma Včelky.

Zabavte a vzdělávejte své děti hravou formou od těch nejpovolanějších - profi pedagogů z naší školky. Paní učitelka Daniela Stratilová z Koťat poslala omalovánky.

Vážení rodiče, na základě růstu cen potravin se zvyšuje stravné v MMŠ Hořovice od 1. 6. 2020.