NOVINKY

Informujeme rodiče, že tento týden je třída Veverek uzavřená z důvodu karantény, po tu dobu bude svodná třída pouze v Králíčkách. Zvonek do Králíčků najdete na jejich bočním vchodu (zadní branka z ulice U školky), u hlavního vchodu není. Děkujeme za pochopení.

Potvrzení o výdajích za školné pro daňové účely mají rodiče k dispozici na svých třídách. Ti, kteří naši školku již nenavštěvují, si je mohou vyzvednout v úředních hodinách u paní účetní Jany Andělové.

Vážení rodiče, přejeme Vám i Vašim dětem hezké a klidné svátky vánoční. Zároveň děkujeme všem, kteří jste mohli přispět dětem na dárky pod školkový stromeček. Školka objednává didaktické hry a hračky dle hospodářského rozpočtu, který je znám až koncem prosince. Proto zpravidla pod stromeček tyto věci dětem dát nestihneme. V příloze pod tímto textem...

Městská mateřská škola Hořovice přijme do kolektivu školní jídelny vyučenou kuchařku. Pro bližší informace či přihlášení prosím kontaktujte vedoucí školní jídelny Renátu Kořínkovou na telefon 734 159 443 nebo emailem jidelna@mmshorovice.cz.

Vážení rodiče, k dnešnímu dni není žádné třídě v MŠ Hořovice nařízena karanténa. Pokud jste se přesto rozhodli i nadále v této těžké době omlouvat svého předškoláka ze vzdělávání a jeho absence přesáhla již 50% docházky, přijměte od svých pedagogů úkoly na doma. Důležitá je i zpětná vazba s odevzdáním zadaných úkolů. Můžete také požádat o návod na...

Vážení rodiče, v karanténě do 1.12. jsou děti ze třídy Myšek a Žabek, které měly rizikový kontakt dne 24.11. s pozitivní osobou Covid 19. Děti, které nebyly tento den v MŠ, mohou do školky bez omezení.

Školka bude uzavřena v době vánočních prázdnin od 27. do 31. 12. 2021 a v době letních prázdnin od 18.7. do 5. 8. 2022.

Z důvodu trvající zdravotní absence 8 učitelů je s platností od 25.11. do odvolání omezen odpolední provozní režim svodné třídy Veverky. Děti budou od 16,00 do 16,30 hodin ve svodné třídě Králíčci - 4.pavilon, zadní trakt. Telefon Králíčci: 733 121 094. Vzhledem k situaci jsme stále nuceni ve velké míře spojovat třídy.

Od 17.11. nastupuje do karantény část třídy Broučků a Medvíďat. Kdo měl rizikový kontakt, je napřímo kontaktován ředitelkou školky prostřednictvím sms.